Výbava kardio fitness

V našej kategórií Výbava kardio fitness nakúpite tovar už od 2.79 €. K najčastejšie kupovaným patrí DOMYOS Eliptický Trenažér El 900 a NYAMBA Podložka na cvičenie 100 čierna ČIERNA, ale aj DOMYOS Lanká na stepper Comfort ŠEDÁ. Zákazníci dobre hodnotia najmä DOMYOS Poťah na sedlo rotopédu V akcií kúpite aktuálne produkt DOMYOS CYKLOTRENAŽÉR 500 K najlacnejším, no zároveň najlepšie hodnoteným patrí aj DOMYOS Chodecký pás Walk 100 Zaujímate sa o najpredávanejšie kúsky? Potom neprehliadnite ani DOMYOS BEŽECKÝ PÁS T540C. Neváhajte a nakúpte kvalitné a cenovo výhodné produkty z kategórie Výbava kardio fitness a budete naozaj spokojní.

DOMYOS Eliptický Trenažér El 900

Motorizované nastavenie sklonu počas tréningu. Náš tím vytvoril eliptický trenažér pre začínajúcich aj pokročilých športovcov. Bol testovaný a schválený na používanie 10 hodín týždenne.

DOMYOS BEŽECKÝ PÁS INCLINE RUN

Motorizovaný sklon až do 20 % Určený na beh v domácom prostredí s veľkým náklonom. Bežecký pás vám umožní zlepšovať váš výkon, rozvíjať silu a zrýchliť spaľovanie kalórií.

DOMYOS STEP100

Priľnavosť k podlahe Step mostík 100 je určený na tréningy s choreografiami alebo na kardio cvičenie a posilňovanie svalov.