Surfovanie

V našej kategórií Surfovanie nakúpite tovar už od 2.29 €. K najčastejšie kupovaným patrí OLAIAN Penová surfovacia doska 900 54" dodávaná s 2 plutvičkami a VICTORY Obal na surf 72 látkový ZELENÁ, ale aj SURFSYSTEM Tesniaci a lepiaci tmel Sikaflex na opravu penovej dosky. Zákazníci dobre hodnotia najmä OLAIAN Penová surfovacia doska 78 500 s 1 leashom a 3 plutvičkami V akcií kúpite aktuálne produkt OLAIAN Penová doska na surf 500 7 s 1 leashom a 3 plutvičkami K najlacnejším, no zároveň najlepšie hodnoteným patrí aj OLAIAN Penová surfovacia doska 8" 500 School. Dodáva sa s leashom a 3 plutvičkami. Zaujímate sa o najpredávanejšie kúsky? Potom neprehliadnite ani OLAIAN Surfovacia doska Malibu 500 tvrdá 82" dodávaná s 3 plutvičkami BIELA. Neváhajte a nakúpte kvalitné a cenovo výhodné produkty z kategórie Surfovanie a budete naozaj spokojní.

OLAIAN Surf 900 Fish 58 35 L

Ochranný obal Flexi Hex® na opakované používanie. Určený pre skúsených surfistov s hmotnosťou od 60 do 80 kg do miernych vĺn do výšky pliec. Dosku vyvinul náš tím nadšených surfistov v Baskicku.

OLAIAN Surf 900 Fish 61" 42 litrov BIELA

Ochranný obal Flexi Hex® na opakované používanie. Určený pre skúsených surfistov s hmotnosťou od 70 do 100 kg do miernych vĺn siahajúcich od pása po ramená. Vyvinutý naším tímom nadšených surfistov...

OLAIAN Vak na neoprén

Ideálny na prenos neoprénu. Náš tím návrhárov-surferov navrhol tento vak na pohodlné vyzliekanie neoprénu bez ušpinenia od zeme a na prenos mokrého neoprénu.