Šport

V našej kategórií Šport nakúpite tovar už od 0.69 €. K najčastejšie kupovaným patrí KIPSTA šnúrka Na Píšťalku čierna a DOMYOS Transformátor, ale aj SIMOND Brzda Tubik 2. Zákazníci dobre hodnotia najmä OXELO Puk Zero Rebond V akcií kúpite aktuálne produkt GEOLOGIC Kruh na petang K najlacnejším, no zároveň najlepšie hodnoteným patrí aj GEOLOGIC Bočná opierka na luk Zaujímate sa o najpredávanejšie kúsky? Potom neprehliadnite ani FOUGANZA Jazdecká taška. Neváhajte a nakúpte kvalitné a cenovo výhodné produkty z kategórie Šport a budete naozaj spokojní.

GEOLOGIC Fínske Skladné Kolky

Skutočný zážitok z hry vďaka kompaktnej verzii. Naučte sa triafať a rozvíjajte si počítanie spamäti vďaka hre s fínskymi kolkami, ktorá je dostupná pre hráčov od 6 rokov. Vezmite si ich kamkoľvek!

KIPSTA Hygienická Fľaša 1 L

Už nie je potrebná fľaša pre každého zvlášť! Aby hráči z rovnakého tímu mohli piť z tej istej fľaše, vytvorili sme hygienický náustok, ktorá obmedzuje kontakt s ústami.

PONGORI Pálka Ppr 100 2020

Veľmi ľahké použitie na jednoduché začiatky. Naši návrhári vyvinuli túto tolerantnú a odolnú pálku, ktorá znižuje chyby pri hre, na nácvik stolného tenisu.

DOMYOS Veslovací Trenažér 100

Najskladnejší veslovací trenažér dostupný všetkým. Náš tím pre vás vytvoril veslovací trenažér na kardio tréning v domácom prostredí. Na použitie priemerne 2 hodiny týždenne.

DOMYOS Rotopéd Bike 120

Ergonomické riadidlá poskytujú väčšie pohodlie. Náš tím vytvoril rotopéd, s ktorým sa udržíte vo forme a spálite kalórie. Vhodný na použitie dvakrát týždenne.

Ak chcete vidieť viac produktov, zvoľte ďalšiu stranu: