Pocitace

V našej kategórií Pocitace nakúpite tovar už od 2.79 €. K najčastejšie kupovaným patrí BTWIN Nepremokavý obal na smartfón 100 a SANDISK Pamäťová karta microSD HC 32 GB + adaptér SD, trieda 10, schválená A1, ale aj GARMIN Cyklopočítač Garmin Edge 830. Zákazníci dobre hodnotia najmä VAN RYSEL Domáci trenažér InRide 100 V akcií kúpite aktuálne produkt VAN RYSEL OCHRANA BICYKLA NA TRENAŽÉRI ČIERNA K najlacnejším, no zároveň najlepšie hodnoteným patrí aj VAN RYSEL Plášť na domáci trenažér 700 × 25 ČERVENÁ Zaujímate sa o najpredávanejšie kúsky? Potom neprehliadnite ani VAN RYSEL Podložka pod trenažér Flanders JEDNA VEĽKOSŤ. Neváhajte a nakúpte kvalitné a cenovo výhodné produkty z kategórie Pocitace a budete naozaj spokojní.

ELITE Domáci trenažér Elite Direto X

Nechajte sa viesť týmto inteligentným trenažérom! Direto patrí medzi vysoko kvalitné inteligentné domáce trenažéry, na ktorých môžete šliapať za pomoci vašej obľúbenej aplikácie (kompatibilné s...

VAN RYSEL Držiak na tablet

Jednoduchá montáž a používanie. Tento držiak na tableta telefón bol vytvorený tak, aby ste ho priamo upevnili o riadidlá bicykla počas tréningu na trenažéri.