Lov kaprov

V našej kategórií Lov kaprov nakúpite tovar už od 1.89 €. K najčastejšie kupovaným patrí CAPERLAN Vedro 17 L a CARP SPIRIT Klip na olovo Special Back Lead na lov kaprov, ale aj CAPERLAN Základná rybárska súprava na lov kaprov. Zákazníci dobre hodnotia najmä CAPERLAN Wolfrámové rovnátko na lov kapra V akcií kúpite aktuálne produkt CAPERLAN Náhradná cievka na kaprársky navijak Adonis 5000 Black K najlacnejším, no zároveň najlepšie hodnoteným patrí aj CAPERLAN Batoh Stalking Bag na lov kaprov Zaujímate sa o najpredávanejšie kúsky? Potom neprehliadnite ani CAPERLAN Kaprársky bivakový stôl. Neváhajte a nakúpte kvalitné a cenovo výhodné produkty z kategórie Lov kaprov a budete naozaj spokojní.

CAPERLAN Vedro 17 L

Hermetické uzatváranie/Odolnosť/Francúzska výroba Vedro 17 l určené pre kaprárov, ktorí hľadajú spoľahlivé, odolné a ľahko prenosné vedro.

CAPERLAN Kŕmna lopatka pre kaprárov

Ovládateľná, praktická, skladná. Kŕmna lopatka je určená na jednoduché zakrmovanie z brehu alebo z člna. Dosiahnete väčšie vzdialenosti ako pri zakrmovaní rukou a súčasne sa nezašpiníte.