Flase

V našej kategórií Flase nakúpite tovar už od 0.89 €. K najčastejšie kupovaným patrí BTWIN Pumpa na vidlicu a tlmič a TRIBAN Držiak na fľašu 100 kovový čierny, ale aj BTWIN Adaptér na držiak na fľaše na riadidlách, predstavci alebo sedlovke. Zákazníci dobre hodnotia najmä ROCKRIDER Hydrovak 3 l V akcií kúpite aktuálne produkt CAMELBAK Vak na vodu Camelbak A K najlacnejším, no zároveň najlepšie hodnoteným patrí aj ROCKRIDER Hydrovak 1 l Zaujímate sa o najpredávanejšie kúsky? Potom neprehliadnite ani BTWIN Sada na čistenie hydrovaku. Neváhajte a nakúpte kvalitné a cenovo výhodné produkty z kategórie Flase a budete naozaj spokojní.

ROCKRIDER Hydrovak 3 l

3 l vak na vychádzky v trvaní nad 4 hod. Tento hydrovak je vytvorený na dopĺňanie tekutín počas vychádzok na horskom bicykli v trvaní nad 4 hodiny.

ROCKRIDER Hydrovak 1 l

Hydrovak s objemom 1 l na výlety kratšie ako 2 h. Náš tím pre vás vytvoril batoh na hydratáciu počas výletov na horskom bicykli v trvaní okolo 2 h.

RIVERSIDE Bombička CO² 16 g

Náplň recyklovateľná v triedenom zbere odpadu. Určená na nahustenie plášťov cestných bicyklov na vysoký tlak. Vhodná aj na plášte trekingových, mestských a detských bicyklov.

RIVERSIDE Nožná pumpa 100

Univerzálna pumpa na každý ventil. Je určená pre cyklistov na nahustenie trekingových bicyklov, mestských a detských bicyklov pred každou túrou. Vhodná aj pre horské bicykle.

RIVERSIDE NOŽNÁ PUMPA 500

Univerzálna pumpa. Pumpa je určená na nahustenie plášťov horských bicyklov. Je vhodná aj na plášte trekingových, mestských, detských a cestných bicyklov.

Ak chcete vidieť viac produktov, zvoľte ďalšiu stranu: