Detský tovar

V našej kategórií Detský tovar nakúpite tovar už od 1.89 €. K najčastejšie kupovaným patrí CAPERLAN Stolík na nástrahy CSB ST D25 D36 a APTONIA Energetická ovocná špecialita 4 x 90 g jablko a banán, ale aj SUBEA Komunikačná tabuľka SCD s držiakom na zrkadlo, ceruzkou a lankom. Zákazníci dobre hodnotia najmä CAPERLAN Rybárska súprava na morský rybolov Seaboat-5 240/2 ČIERNA 240cm V akcií kúpite aktuálne produkt CARP SPIRIT Rybárske veslo hliníkové rozkladacie K najlacnejším, no zároveň najlepšie hodnoteným patrí aj OLAIAN Bumerang Soft pre pravákov modrý MODRÁ Zaujímate sa o najpredávanejšie kúsky? Potom neprehliadnite ani INESIS Detský golfový pulóver do vetra modro-čierny MODRÁ 141-150cm10-11R. Neváhajte a nakúpte kvalitné a cenovo výhodné produkty z kategórie Detský tovar a budete naozaj spokojní.

ORAO Akrobatický šarkan FeelR 160

Odolal až 100 tvrdým pádom v crash testoch! Určený pre začiatočníkov v púšťaní šarkanov, ktorým šarkan ešte občas spadne, na nácvik pilotáže a figúr. Pre dospelých a deti od 12 rokov.

ORAO Šarkan FeelR 180

Určený pre začiatočníkov v púšťaní šarkanov, ktorým šarkan ešte občas spadne, na nácvik pilotáže a figúr. Pre dospelých a deti od 12 rokov.

Ak chcete vidieť viac produktov, zvoľte ďalšiu stranu: