Bezpecnost

V našej kategórií Bezpecnost nakúpite tovar už od 2.69 €. K najčastejšie kupovaným patrí ABUS SKLADACÍ ZÁMOK SEGMENT BORDO a REELIGHT Samostatné osvetlenie bicykla REELIGHT CIO, ale aj ELOPS Zvonček na bicykel 520 strieborný. Zákazníci dobre hodnotia najmä ELOPS KLAKSÓN TRÚBKA NA BICYKEL ČIERNA V akcií kúpite aktuálne produkt ELOPS Spätné zrkadlo na bicykel 100 ČIERNA K najlacnejším, no zároveň najlepšie hodnoteným patrí aj ELOPS PREDNÉ/ZADNÉ ODRAZOVÉ SVETLO Zaujímate sa o najpredávanejšie kúsky? Potom neprehliadnite ani ELOPS Bezpečnostná odrazka 500 na bicykel. Neváhajte a nakúpte kvalitné a cenovo výhodné produkty z kategórie Bezpecnost a budete naozaj spokojní.

ELOPS Zadné svietidlo LED RL 510 USB

USB a schválené na cestnú komunikáciu. Náš tím vytvoril pre vás toto svetlo, aby ste boli dobre viditeľní aj zozadu pri bicyklovaní v meste. 1 režim a pružná úchytka umožňujú ľahké používanie.

NO BRAND Zadné svetlo COB USB ČIERNA

Viditeľnosť počas dňa aj v noci. Detektor bŕzd. Toto zadné svetlo bolo vyvinuté tak, aby vás bolo dobre vidieť na bicykli v noci aj vo dne vďaka 16 LED diódam! Vhodné na mestský aj cestný bicykel.