Fungovanie našich služieb na prelome rokov 2020/2021 - aktualizované 7.1.2021

Používate Internet Explorer 6 alebo 7. Doporučujeme update na verziu Internet Explorer 9 alebo novšiu. Táto verzia vám umožní využívať naše stránky bez obmedzení a ponúkne vám bezpečnejšiu a lepšiu skúsenosť.

Úvod
PRIHLÁSENIE | REGISTRÁCIA
V Anglicku je 4:21am (sme zatvorení)
Nasleduj nás naFacebook | Kontakt

O nás

Koncom roka 2007 sme založili spoločnosť, ktorá mala jediný cieľ - pomôcť krajanom v UK zasielať balíky z UK do ČR/SR, prípadne im pomôcť so sťahovaním späť domov. Vznikol Dolphi Transport - nízkonákladová prepravná spoločnosť medzi UK a ČR/SR.

Netrvalo dlho a začali sa na nás obracať zákazníci s požiadavkou, či by si nemohli na našu UK adresu posielať balíky z e-shopov, pretože mnohé UK e-shopy odmietaju tovar zaslať až k ním domov. V marci 2009 sme preto spustili našu novú službu - Nákupy v Anglicku. Umožňovala zákazníkom v ČR/SR pohodlne nakupovať v UK a využívať našu adresu, ako keby patrila im. Celé štyri roky sme túto službu považovali len za vedľajší príjem bez ambícií posunúť ju ďalej. Až v prvej polovici roku 2013 sme pristúpili k prepracovaniu našich webových stránok a celého systému a rozhodli sa ponúknuť naše služby i do ďaľších krajín. Tak sa zrodili webové stránky, na ktorých sa práve nachádzate.

Niekoľkoročné skúsenosti sme teda pretavili do nového systému, ktorý podľa našeho názoru nemá konkurenciu medzi spoločnosťami, ktoré ponúkajú rovnaké služby na UK trhu. Zákazník má možnosť cez svoj účet na našich stránkach robiť so svojím nákupom/balíkom prakticky čokoľvek. Či už je to spájanie balíkov do jednej zásielky, kontrola obsahu balíka, vyfotografovanie balíka alebo jeho obsahu, prípadné vrátenie nákupu do e-shopu, ďaľej možnosť rozhodnúť sa, či sa zbaví obalového materiálu pri konsolidácii, aby ušetril hmotnosť a teda poštovné atď.

Našou ambíciou sa teraz stáva snaha expandovať do ďaľších krajín, kde predpokladáme záujem o takýto druh služby. Prednostne budeme pridávať krajiny, kde je podľa nášho názoru obmedzená možnosť nákupu prakticky čohokoľvek, ako to je v UK, respektívne krajiny, kde je silné zastúpenie anglických občanov.Copyright 2007 - 2018 © Dolphi Couriers Ltd, Všetky práva vyhradené.Dětské oblečení George, Matalan a Tu. | Stylový špunt