Používate Internet Explorer 6 alebo 7. Doporučujeme update na verziu Internet Explorer 9 alebo novšiu. Táto verzia vám umožní využívať naše stránky bez obmedzení a ponúkne vám bezpečnejšiu a lepšiu skúsenosť.

Úvod
PRIHLÁSENIE | REGISTRÁCIA
V Anglicku je 4:50am (sme zatvorení)
Nasleduj nás naFacebook | Kontakt
Náhodne vybrané otázkyPre koho je určená služba Fotografovanie nákupov?

Pre každého, kto chce vidieť, v akom stave dorazila jeho zásielka na virtuálnu adresu.

..........

Je prenájom adresy skutočne zadarmo, alebo je tam nejaký skrytý poplatok?

Nemáme žiadne skryté poplatky. Účtujeme si len to, čo je zverejnené v našom cenníku. Prenájom virtuálnej UK adresy je skutočne zadarmo. Platíte len za služby, ktoré sú naviazané na prenájom adresy.

..........

Obdržal som od vás zľavový kód na službu Fotografovanie nákupov. Ako ho mám uplatniť?

Uplatniť ho môžete pri zadávaní požiadavky na túto službu.

..........

Čo je to konsolidácia zásielok?

Konsolidácia zásielok je spojenie dvoch a viacerých balíkov do menšieho počtu balíkov. Ak máte napríklad päť balíkov, ktoré si chcete nechať preposlať, konsolidovaním je možné tento počet znížiť napríklad i na jeden, ak to rozmery dovolia, a u väčšiny kuriérov budete za jeden balík platiť nižšie poštovné ako za päť balíkov.

..........

Ako môžem požiadať o službu Kontrola nákupov?

O túto službu požiadate vo svojom účte. Stačí kliknúť na odkaz Kontrola nákupov v menu pod Špeciálnymi službami a nasledovať inštrukcie. V prvom kroku je potrebné vybrať si balík, ktorý si želáte skontrolovať, v druhom kroku nám zašlete zoznam položiek, ktoré by sa v balíku mali nachádzať, a v treťom kroku môžete použiť zľavový kód, pokiaľ vám bol pridelený.

..........


Copyright 2007 - 2018 © Dolphi Couriers Ltd, Všetky práva vyhradené.