Používate Internet Explorer 6 alebo 7. Doporučujeme update na verziu Internet Explorer 9 alebo novšiu. Táto verzia vám umožní využívať naše stránky bez obmedzení a ponúkne vám bezpečnejšiu a lepšiu skúsenosť.

Úvod
PRIHLÁSENIE | REGISTRÁCIA
V Anglicku je 10:32am (sme otvorení)
Nasleduj nás naFacebook | Kontakt
Náhodne vybrané otázkyAko dlho trvá vyfotografovanie nákupov?

Zvyčajne netrvá dlhšie ako 24 hodín od zadanie požiadavky, ale len v pracovných dňoch pondelok až piatok. Pokiaľ požiadate o vyfotografovanie napríklad v piatok poobede, je pravdepodobné, že kontrola bude vykonaná až v pondelok v priebehu dňa. V sobotu a v nedeľu sme zatvorení a s balíkmi sa nijakým spôsobom nemanipuluje.

..........

Je prenájom adresy skutočne zadarmo, alebo je tam nejaký skrytý poplatok?

Nemáme žiadne skryté poplatky. Účtujeme si len to, čo je zverejnené v našom cenníku. Prenájom virtuálnej UK adresy je skutočne zadarmo. Platíte len za služby, ktoré sú naviazané na prenájom adresy.

..........

Ako môžem požiadať o službu Kontrola nákupov?

O túto službu požiadate vo svojom účte. Stačí kliknúť na odkaz Kontrola nákupov v menu pod Špeciálnymi službami a nasledovať inštrukcie. V prvom kroku je potrebné vybrať si balík, ktorý si želáte skontrolovať, v druhom kroku nám zašlete zoznam položiek, ktoré by sa v balíku mali nachádzať, a v treťom kroku môžete použiť zľavový kód, pokiaľ vám bol pridelený.

..........

Je možné si nechať doručiť balík na virtuálnu adresu od akéhokoľvek predajcu?

Momentálne sme si vedomý problémov s doručením len z e-shopu H&M. Naša adresa je tzv. business adresa a niektoré e-shopy majú v doručovacích podmienkach uvedené, že na takéto adresy nedoručujú. Naštastie je však takýchto e-shopov veľmi málo. Pokiaľ sa vám podarý úspešne dokončiť objednávku a e-shop vás neinformuje o jej zrušení, je veľmi veľká pravdepodobnosť, že objednávka k nám dorazí.

..........

Predajca na eBay.co.uk neponúka zaslanie na moju virtuálnu adresu, ale požaduje osobné vyzdvihnutie, tzv. Collection only. Ako mám postupovať?

Takéto prípady riešime v spolupráci so spoločnosťou Dolphi Transport. Je to firma, ktorá sa špecializuje na prepravu zásielok medzi UK a Českou republikou a Slovenskom. Nepokrývajú síce celé územie UK, ale jeho väčšiu časť. Sú schopní zásielky vyzdvihnúť priamo od predajcu a doručiť priamo až k vám domov.

Upozorňujeme, že takto vyzdvihnuté zásielky nebudú vložené na vašu virtuálnu adresu, ale budú prepravené cez ich systém.

Viac informácií získate na ich stránke www.dolphi-transport.com.

..........


Copyright 2007 - 2018 © Dolphi Couriers Ltd, Všetky práva vyhradené.