Používate Internet Explorer 6 alebo 7. Doporučujeme update na verziu Internet Explorer 9 alebo novšiu. Táto verzia vám umožní využívať naše stránky bez obmedzení a ponúkne vám bezpečnejšiu a lepšiu skúsenosť.

Úvod
PRIHLÁSENIE | REGISTRÁCIA
V Anglicku je 11:15am (sme otvorení)
Nasleduj nás naFacebook | Kontakt
Náhodne vybrané otázkyMôžem zásielku sledovať na jej ceste ku mne domov?

S výnimkou spoločnosti Royal Mail, všetci ostatní dopravcovia umožňujú sledovanie zásielky online.

..........

Akceptujete požiadavku na vyfotografovanie nákupov i emailom alebo telefonicky?

Nie. Požiadať o túto službu je možné výlučne cez vás účet.

..........

Aké typy balíkov ste schopni prijať na mojej virtuálnej adrese?

Zjednodušene sa dá povedať čokoľvek. Od malej obálky až po paletu. Problém však môže nastať pri preposlaní z vašej virtuálnej adresy k vám domov. Nie každý kuriér je schopný od nás prevziať akýkoľvek balík. Všeobecne platí, že čokoľvek si od predajcu objednáte, by malo byť zabalené v kartónovej krabici. Pri medzinárodnej preprave platia iné pravidlá ako pri vnútrozemnej, takže sa môže stať, že to, čo je jeden kuriér schopný doručiť v rámci UK, už nemusí byť schopný doručiť v rámci Európy.

Doporučujeme využiť našu kalkulačku poštovného aby ste si urobili predstavu o cene poštovného za váš balík, hlavne ak by mal mať atypické rozmery.

..........

Požiadal som o vyfotografovanie nákupov, rozmyslel som si to však a chcel by som túto požiadavku zrušiť. Ako?

Zrušiť túto požiadavku je možné vo vašom účte. U príslušného balíka, u ktorého chcete zrušiť túto požiadavku stačí kliknúť na červený krížik. Upozorňujeme, že zrušiť túto požiadavku je možné len pokiaľ je u príslušného balíka uvedený stav - "čaká na vyfotografovanie". Ako náhle balík začneme fotografovať, stav balíka sa zmení na "fotografuje sa" a túto požiadavku už nie je možné zrušiť.

..........

Akým spôsobom sa prepravujú zásielky od vás ku mne domov? Letecky alebo po ceste?

Všetci dopravcovia, s výnimkou spoločnosti Dolphi Transport, prepravujú zásielky letecky. Dolphi Transport prepravuje zásielky po ceste.

..........


Copyright 2007 - 2018 © Dolphi Couriers Ltd, Všetky práva vyhradené.