Používate Internet Explorer 6 alebo 7. Doporučujeme update na verziu Internet Explorer 9 alebo novšiu. Táto verzia vám umožní využívať naše stránky bez obmedzení a ponúkne vám bezpečnejšiu a lepšiu skúsenosť.

Úvod
PRIHLÁSENIE | REGISTRÁCIA
V Anglicku je 4:22pm (sme otvorení)
Nasleduj nás naFacebook | Kontakt
Náhodne vybrané otázkyV minulosti bolo možné si nechať zaslať zásielku cez Dolphi Transport i bez toho, aby som za ňu zaplatil ešte pred opustením vášho skladu. Prečo to už ďalej nie je možné?

S rastúcim množstvom prijatých balíkov u nás v sklade, s väčšou náročnosťou na logistiku a so zvyšujúcimi sa nákladmi na administráciu pri riešení situácií, keď bola zásielka príjemcovi omylom doručená bez zaplatenia, je toto opatrenie logickým dôsledkom vyššie uvedeného.

V praxi toto opatrenie pre zákazníkov využívajúcich dopravu cez spoločnosť Dolphi Transport znamená, že požiadavku na preposlanie budú musieť v systéme dávať s určitým predstihom, aby stihli zásielku uhradiť tak, aby bola platba pripísaná najneskôr do 10:00 hod. v deň odchodu zásielok z UK, čo je zvyčajne v utorok každý týždeň. Všetky zásielky, za ktoré príde úhrada po 10:00 hod. v deň odchodu zásielok, budú odoslané v nasledujúcom termíne prepravy, zvyčajne o jeden týždeň neskôr. Toto opatrenie sa týka len dopravy cez spoločnosť Dolphi Transport. U ostatných dopravcov sa zásielky odosielajú každý deň.

..........

Na akú hodnotu bude poistená zásielka, ktorej doprava má v cene základné poistenie do 50 GBP zdarma a ja si ju nechám pripoistiť na 100 GBP. Bude to 150 GBP alebo 100 GBP?

Kúpou pripoistenia sa automaticky ruší základné poistenie, to znamená vo vašom prípade bude zásielka poistená do výšky 100 GBP.

..........

Požiadal som o vyfotografovanie zásielky a túto zásielku si teraz nemôžem nechať preposlať. Prečo?

Každý balík je počas doby, keď prebieha fotografovanie blokovaný, to znamená nie je možné si ho nechať preposlať.

..........

Pre koho je určená služba Fotografovanie nákupov?

Pre každého, kto chce vidieť, v akom stave dorazila jeho zásielka na virtuálnu adresu.

..........

Obdržal som od vás zľavový kód na službu Kontrola nákupov. Ako ho mám uplatniť?

Uplatniť ho môžete pri zadávaní požiadavky na túto službu v kroku číslo 3.

..........


Copyright 2007 - 2018 © Dolphi Couriers Ltd, Všetky práva vyhradené.Dětské oblečení George, Matalan a Tu. | Stylový špunt